צה"ל 99, אשקלון

קומה שלישית ת.ד 86

07-33712106

טלפון

ראשון-חמישי

9:00-17:00

ייעוץ לפרישה

פרישה לפנסיה זהו ציון דרך חשוב ומשמעותי בחייו של כל אדם שמגיע לגיל הפרישה, אשר לו השלכות ארוכות טווח על עתידו ועל מקורות ההכנסה של הפורש. לפנסיה שלכם יש חשיבות מכרעת על הצורה שבה תמשיכו לחיות את חייכם לאחר הפרישה, ועל איכות החיים שבה תחיו. אם אתם נמצאים לפני גיל הפרישה ומעוניינים לדעת מהן האפשרויות שעומדות בפניכם – הצעד הנכון הוא לקבוע ייעוץ לפרישה אצלנו.

למה בדיוק צריך את זה?

ייעוץ פרישה לפנסיה יוכל לסייע לכם לתכנן את עתידכם בצורה טובה ונכונה, לפחות בכל הנוגע להיבט הכלכלי שבו. במהלך הייעוץ נבצע מיפוי של ההוצאות וההכנסות הצפויות לכם, של סכומי הכסף שמגיעים לכם מפקדונות ותוכניות חיסכון שונות, ושל כל הטבות המס המגיעות לכם לאחר הגעתכם לגיל הפנסיה. בנוסף במקרים רבים, עובד שיוצא לפנסיה מקבל מענקי פרישה או פיצויים בסכומים גבוהים, שגם אותם עליו להשקיע בצורה נבונה. במהלך תכנון הפרישה, תעברו עם איש המקצוע על כל הצעדים שעליכם לבצע כדי להתנהל נכון עם כספי הפנסיה שלכם.

Asset 18ldpi

אז איך התהליך עובד?

במסגרת ייעוץ הפרישה לפנסיה, תקבלו מאיתנו כלים מקצועיים בנושא התנהלות כלכלית נכונה לאחר היציאה לפנסיה. במהלך הייעוץ, קודם כל מתבצע איתור של כל החסכונות הפנסיוניים שלכם, וכל פוליסות הביטוח השונות שצברתם לאורך שנותיכם בשוק העבודה. תקבלו דו"ח פנסיוני מלא ומפורט, שמכיל את כל סוגי החסכונות שלכם (בין אם בקרנות פנסיה שונות, קרנות השתלמות, קופות גמל, פוליסות ביטוח ועוד).

לאחר שיהיה לכם את כל המידע הרלוונטי פרוס בפניכם, ניתן יהיה לנתח את התיק הפנסיוני שלכם לעומק, ולבחון מהן הדרכים הטובות והיעילות ביותר עבורכם לממש את החסכונות שלכם. אנחנו יעבור על כל האפשרויות שעומדות בפניכם, וכך ניתן יהיה לתכנן את המסלול הרצוי עבורכם לטווח ארוך – האם למשוך את כל הכספים בבת אחת? האם עדיף לקבל קצבה חודשית קבועה? האם כדאי להשקיע את הכסף בתוכניות חיסכון חדשות? כל האופציות פתוחות, ונבחר בקפידה את מה שמומלץ עבורכם בהתחשב בגודל ההכנסות וההוצאות הצפויות לכם

Asset 5ldpi

הוצאת המקסימום מהפנסיה שלכם

לאחר ארגון כל החסכונות שלכם וקביעת דרכי המימוש שלהם, סוכן הביטוח שדרכו נערך ייעוץ הפרישה יבצע עבורכם מיקוח אל מול חברת הביטוח – על מנת שתוכלו לקבל את מקדם הקצבה הנמוך ביותר, וכך להגדיל את סכום הקצבה החודשית שלכם. לסוכן הביטוח יש את המיומנות הנדרשת על מנת להשיג עבורכם את המקסימום מהפנסיה שלכם, בצורה שתזכה אתכם בקצבה גבוהה משמעותית מזו שהייתם מקבלים ללא התערבותו!

Asset 44ldpi
שוחח עם נציג
שלום, אפשר לעזור?
ברוכים הבאים לאדם סוכנות לביטוח.
אנו זמינים גם ב-Whatsapp, לחץ כאן כדי להתחיל לשוחח עם נציגנו.