צה"ל 99, אשקלון

קומה שלישית ת.ד 86

07-33712106

טלפון

ראשון-חמישי

9:00-17:00

פיננסים

רובנו יודעים שעל מנת להתנהל כלכלית בצורה נכונה, עלינו לחסוך חלק מהכסף שלנו ולייעד אותו למטרות שונות ומגוונות כמו נכס, טיול, אירוע משפחתי או כל סיבה אחרת – אך לא כולם יודעים מהי הדרך הנכונה לחסוך ובאילו אפיקים כדאי לעשות זאת. כדי לדעת כיצד לחסוך בצורה הטובה והמשתלמת ביותר, מומלץ להיעזר בשירותיהן של חברות הביטוח ובתי ההשקעות, אשר יוכלו להציע לכם אפיקי השקעה שמותאמים למצבכם הכלכלי וליעדי החיסכון שלכם. 

קרנות פנסיה

קופת גמל להשקעה

קרנות השתלמות

קרנות השתלמות

זהו אפיק חסכון לטווח בינוני עד ארוך – הכסף נחסך בקרן במשך 6 שנים שבהן לא ניתן לפדות אותו. החל מהשנה השישית והלאה ניתן לפדות את הכספים ולהשתמש בהם לכל מטרה – ואף לקבל פטור מתשלום מס רווחי הון. סכום ההפקדות לקרן ההשתלמות מוגבל לתקרה שנתית של 18,800 ₪.

קופות גמל

קופת גמל להשקעה מאפשרת לכל אדם שחפץ בכך, באופן עצמאי וללא תלות במקום עבודה או במשכורת, לחסוך את כספו למשך תקופת זמן לא מוגבלת. החוסך הוא זה שבוחר את תקופת החיסכון שהוא מעוניין בה, ואת הסכום אותו הוא מעוניין להפקיד לקופת הגמל.

קרנות פנסיה

קרן פנסיה היא תוכנית לביטוח פנסיוני המבטיחה לעובד ולעובד עצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה וכן במקרה של נכות, ופנסיה לשאירים במקרה של מות העובד. החברות בקרן פנסיה מבוססת על תשלומים חודשיים של העובד ומעבידו

שוחח עם נציג
שלום, אפשר לעזור?
ברוכים הבאים לאדם סוכנות לביטוח.
אנו זמינים גם ב-Whatsapp, לחץ כאן כדי להתחיל לשוחח עם נציגנו.