צה"ל 99, אשקלון

קומה שלישית ת.ד 86

07-33712106

טלפון

ראשון-חמישי

9:00-17:00

ביטוח עסקים

להיות בעל עסק בישראל של ימינו זה לא דבר פשוט. בעל עסק מתמודד עם מיליון ואחת טרדות וקשיים – גם קשיים שמטילים עליו העובדים שלו והעסק עצמו, וגם קשיים שמערימה עליו המדינה. בין כל המכשולים האלו יכולים להתרחש גם מצבים שעליהם אין לכם שליטה – שריפה בעסק, פריצות וגניבות, תקלות שונות, נזקים שנגרמים כתוצאה ממזג האוויר ועוד. על מנת לבטח את עצמכם לפחות מפני המקרים האלו – תוכלו לרכוש ביטוח לעסקים, שנתפר במיוחד למידותיו של העסק שלכם. איך תוכלו לעשות זאת בצורה היעילה ביותר, ולאילו פרטים חשוב לשים לב לפני שרוכשים ביטוח לעסק?

ביטוח סחורות ומבנים

פנסיה לעובדים

ביטוח סחורות ומבנים​

חברות הביטוח השונות מציעות מגוון רחב של פוליסות ביטוח לסוגי עסקים ומבנים שונים – ביטוח ייעודי למשרדים, לחנויות, לבתי מלאכה, לקליניקות ומרפאות פרטיות, לבתי כנסת, לעסקים שעוסקים בתחום החקלאות ועוד. כל הפוליסות האלו מציעות כיסוי ביטוחי מפני נזקים ותאונות בלתי צפויות, אך לכיסוי הבסיסי מתווספים כיסויים נוספים שרלוונטיים לסוג העסק המדובר – ואף למאפיינים ספציפיים של העסק הפרטי שלכם.

פנסיה לעובדים

קרן פנסיה היא תוכנית לביטוח פנסיוני המבטיחה לעובד ולעובד עצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה וכן במקרה של נכות, ופנסיה לשאירים במקרה של מות העובד. החברות בקרן פנסיה מבוססת על תשלומים חודשיים של העובד ומעבידו

שוחח עם נציג
שלום, אפשר לעזור?
ברוכים הבאים לאדם סוכנות לביטוח.
אנו זמינים גם ב-Whatsapp, לחץ כאן כדי להתחיל לשוחח עם נציגנו.