צה"ל 99, אשקלון

קומה שלישית ת.ד 86

07-33712106

טלפון

ראשון-חמישי

9:00-17:00

ביטוחי רכב

החוק בישראל אוסר על נהג לנהוג ברכב שאינו מבוטח, לפחות בביטוח חובה. איסור זה בא על רקע ריבוי תאונות הדרכים שלצערנו מתרחשות מדי יום, ועל רקע הצורך להבטיח שכל נזק גוף שעלול להיגרם לנהג או לנוסעי הרכב (ואף לאנשים שמחוץ לרכב) יהיה מבוטח. כמו בכל ביטוח אחר, גם לביטוח רכב יש אפשרויות כיסוי נוספות מעבר לביטוח החובה בעלויות שמשתנות מחברת ביטוח אחת לאחרת. אז מהם סוגי הביטוח שתוכלו לרכוש, וכיצד תוכלו לדעת מהו הביטוח המשתלם ביותר?

ביטוח חובה

ביטוח חובה לרכב מבטח את הנהג, את נוסעי הרכב שלו ואת האנשים שנמצאים מחוץ לרכב, בכל הנוגע לנזקי גוף שעלולים להיגרם להם בעקבות תאונה. הביטוח כולל עלויות של הוצאות רפואיות (ללא כל תקרה), פיצוי על כאב וסבל שנגרמו כתוצאה מהתאונה (עד לתקרה של כ- 150 אלף שקלים) ופיצוי על אובדן השתכרות וכושר השתכרות (כאשר הפיצוי על אובדן ההשתכרות ניתן עד לתקרה של פי שלושה מגובה השכר הממוצע במשק).

ביטוח מקיף

הביטוח המקיף הוא ביטוח רשות, שהנהג יכול להוסיף על מנת לבטח את עצמו מפני נזקי רכוש. במסגרת הביטוח המקיף ישנם שני תתי סוגים של ביטוחים – ביטוח עצמי וביטוח צד ג'.

שני הסוגים לרוב כלולים בתוך הביטוח המקיף, ומהווים השלמה חשובה לביטוח החובה שעליכם לרכוש לפי החוק. באמצעות המכלול של ביטוח מקיף וחובה תוכלו לדעת שאתם מבוטחים מכל הצדדים, ומכל סוגי הנזק שעלולים להיגרם בעקבות השימוש ברכב.

איזה ביטוח רכב הכי משתלם?

כל חברת ביטוח קובעת את התעריף שלה לביטוח החובה, אך ישנה תקרה שנקבעת על ידי המפקח על הביטוח. תעריפי הביטוח המקיף יהיו לרוב יקרים יותר מאלו של ביטוח החובה, ועלותם תלויה במגוון פרמטרים שמשתנים בין נהג לנהג – האם הרכב הוא דו גלגלי או ארבע גלגלי, הוותק שלנהג ולכל מי שעתיד לנהוג ברכב יש על הכביש, גיל הנהג הצעיר ביותר שעתיד לנהוג ברכב, מספר כריות האוויר ברכב, מספר התביעות הקודמות שקשורות לרכב, סוג הרכב, מספר הנהגים שעתידים לנהוג ברכב ועוד.

שוחח עם נציג
שלום, אפשר לעזור?
ברוכים הבאים לאדם סוכנות לביטוח.
אנו זמינים גם ב-Whatsapp, לחץ כאן כדי להתחיל לשוחח עם נציגנו.