צה"ל 99, אשקלון

קומה שלישית ת.ד 86

07-33712106

טלפון

ראשון-חמישי

9:00-17:00

ביטוחים אישיים

כל אזרח ישראלי מבוטח בביטוח בריאות חובה, שמכסה את שירותי הבריאות הבסיסיים שמגיעים לו כאזרח. עם זאת, הרפואה הציבורית בישראל עדיין מאוד מסורבלת ותגזול מכם זמן יקר –  כך למשל תאלצו לחכות חודשים רבים עד שיגיע תורכם לקבל טיפול, או לשלם הון תועפות עבור תרופות שאינן נכללות בסל הבריאות. כדי להעניק לעצמכם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, תוכלו לבטח את עצמכם באמצעות ביטוח בריאות פרטי – וליהנות מהיתרונות שביטוח הבריאות הרגיל לא יכול להציע!

11.medical bag

ביטוח בריאות

12.medicine

מחלות

10.ambulance

תאונות

Asset 43ldpi

ביטוח חיים

ביטוח בריאות

תוכלו לקבל את הכיסוי הביטוחי המקיף והרחב ביותר בתחום הבריאות! בכיסוי זה נכללים מגוון רחב של טיפולים וניתוחים בארץ ובחו"ל (כולל טיפולים מצילי חיים ומאריכי חיים), הכיסוי הרחב ביותר שתוכלו לקבל בתחום התרופות (שכולל תרופות שונות שלא נמצאות בסל הבריאות הממלכתי) וביטוח מחלות קשות. נוסף על כל אלו, בביטוח הבריאות הפרטי תוכלו לבחור בעצמכם את הרופא שיטפל בכם או ינתח אתכם (מבין רשימה של רופאים מומחים בתחומם), ותוכלו לזמן תורים בקלות ובמהירות – ולהימנע מכל הבירוקרטיה והסחבת שכה מוכרות לנו מעולם הבריאות הציבורי.

מחלות

ביטוח זה מעניק למבוטח סכום כסף חד פעמי שקבוע מראש בפוליסה, על מנת לסייע למבוטח מבחינה כלכלית בשל המצב הקשה שאליו הוא נקלע.

תאונות

לצערנו, תאונות אישיות הן חלק כמעט בלתי נפרד מהחיים. הן יכולות לקרות לנו בכל מקום ובכל זמן, ללא כל התראה מוקדמת ולעיתים קרובות ללא יכולת למנוע אותן מראש. בין אם מדובר בתאונת דרכים, תאונת עבודה או פציעה שמתרחשת כשאתם בבית או ברחוב – תמיד חשוב להיות מבוטחים בביטוח תאונות אישיות.

ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד עבור אדם שיש לו אנשים אשר תלויים בו כלכלית (כמו בעל, אישה או ילדים), ומטרת הביטוח היא לאפשר לאותם תלויים לקבל כסף במידה ובעל הביטוח נפטר.

שוחח עם נציג
שלום, אפשר לעזור?
ברוכים הבאים לאדם סוכנות לביטוח.
אנו זמינים גם ב-Whatsapp, לחץ כאן כדי להתחיל לשוחח עם נציגנו.